Rotterdami eesnäärmevähi teadusuuringute sihtasutus (SWOP)

Eesnäärmevähi teadusuuringute sihtasutus (Stichting Wetenschappelijk Onderzoek Prostaatkanker, SWOP) on Hollandis asuva Rotterdami ülikooli ja meditsiinikeskus Erasmuse uroloogiaosakonna algatus. Sihtasutuse eesmärk on rahastada peamiselt eesnäärmevähi, aga ka teiste kuseteede kasvajate teadusuuringute projekte.

Erasmuse meditsiinikeskus on üks kaheksast Euroopa keskusest, kes osaleb maailma suurimas eesnäärmevähi sõeluuringus (Euroopa eesnäärmevähi randomiseeritud sõeluuring, ERSPC). ERSPC kaasasutajaks oli professor dr F. H. Schröder, kes on praegu Erasmuse meditsiinikeskuse emeriitprofessor. Tema juhtimisel jätkab ERSPC eesnäärmevähi varase tuvastamise võimaluste avastamist ja selle väärtuste hindamist.

Sihtasutuse juhtkond
Prof. dr. M.J. Roobol-Bouts, esimees
Dhr. mr. E.W. Groenveld, varahoidja
Dr. L.D.F. Venderbos, sekretär
Prof. dr. C.H. Bangma, uroloog
Dr. A.R. Albert

Nõustajad
emeritus Prof.dr. F.H. Schröder
Dhr. M.L. Wyler

 

Eesnäärmevähi riski kalkulaatori neli väljatöötajat (USA patendinumber ( 8 087 576 B2) on dr R. Kranse, dr M. J. Roobol, prof dr F. H. Schröder ja prof dr E. W. Steyerberg.


Võtke meiega ühendust

Rääkige meile, mida te arvate riskikalkulaatoritest ja milline on olnud teie kasutuskogemus. Me oleme teile tagasiside eest tänulikud.

Teie nimi (nõutav)

Teie e-posti aadress (nõutav)

Teema

Teie teade

Palun tippige: captcha

Kontaktandmed

Monique Roobol
Riskikalkulaatori administraator

info@prostatecancer-riskcalculator.com

Teie tagasiside

Rääkige meile, mida te arvate riskikalkulaatoritest ja milline on olnud teie kasutuskogemus.

Me oleme teile tagasiside eest tänulikud.